close
تبلیغات در اینترنت
عکس هایی برای فاصله حرف تا عمل
شایعه ای که هیچ کس واقعیتش را دوست ندارداختصاصی «بولتن خبری بوکان» و «جــیـــژوان نـــو»: همین چند روز پیش و به مناسبت آغاز هفته دولت در مراسمی برای تجلیل از کارمندان نمونه شهرستان بوکان، شهردار بوکان به عنوان یکی از کارمندان نمونه دولت در شهر انتخاب شد. انتخابی که با نگاهی به حجم طرح هایی اجرایی شهردار در مدت اخیر دور از انتظار نبود. اما این روزها دوباره شایعاتی مبنی بر اختلاف نظر شورای شهر با شهردار بوکان به گوش می رسد و گویا این بار مسئله بیخ پیدا کرده و بر اساس شایعات…
عکس هایی برای فاصله حرف تا عمل
شایعه ای که هیچ کس واقعیتش را دوست ندارد

اختصاصی «بولتن خبری بوکان» و «جــیـــژوان نـــو»: همین چند روز پیش و به مناسبت آغاز هفته دولت در مراسمی برای تجلیل از کارمندان نمونه شهرستان بوکان، شهردار بوکان به عنوان یکی از کارمندان نمونه دولت در شهر انتخاب شد. انتخابی که با نگاهی به حجم طرح هایی اجرایی شهردار در مدت اخیر دور از انتظار نبود. اما این روزها دوباره شایعاتی مبنی بر اختلاف نظر شورای شهر با شهردار بوکان به گوش می رسد و گویا این بار مسئله بیخ پیدا کرده و بر اساس شایعات درز کرده شهردار بوکان استعفا هم داده و حتی جانشین وی هم معلوم شده است. شایعه ای که هیچ کس واقعیتش را دوست ندارد.
در ادوار گذشته میدان فرمانداری را با توجه به حجم نصب بنرهای تبلیغاتی و تشکراتی میدان بنرداری نامیده بودیم. میدانی که این روزها هم به یمن تلاش شهرداری برای تسریع در امر خدمت رسانی به همه شهروندان همین نام برازنده اش هست! تنها فرقش این است که بنرهای این دوره کاملاً خودجوش و از سوی مردم تهیه و نصب می شود و دیگر هیچ احتیاجی به نصب بنرهای غول آسا و انتشار ویژه نامه ها و توزیع آن در میان مردم برای کار نکرده نیست!

«جێژوان» بنر تبلیغی میدان شهرداری
نمایشگاه خیابانی عملکرد شهرداری

 همین مردمی که این روزها طعم شهروندی را با حمایت از تلاش های شهردار انجام می دهند زمانی قسمت نظرات سایت شهرداری که تنها ساعاتی آزاد بود با کامنت هایی که هیچ نشانی از رضایت از عملکرد ارگان شهرداری در آن دیده نمی شد را منفجر کردند.
کاش کسانی که به دنبال تغییر بودند اندکی به نظر مردم هم احترام می گذاشتند...

 
باز هم نور آوری در تبلیغ!!


این روزها علاوه بر گرمی بی سابقه هوا، بازار مشاوره برای انتخاب رشته دانشگاه هم حسابی گرم است. در بسیاری از مراکز مشاوره و مدارس سطح شهر جای سوزن انداختن نیست و در حالی که امسال بوکانی ها بر خلاف سال های گذشته که گل می کاشتند، می خواهند با توکل و توسل به کسانی که ادعا می کنند با انتخاب رشته توسط آن ها راه یافتن به دانشگاه کاری ندارد، دسته گل به آب می دهند!
 در میان شیوه های مرسوم تبلیغی برای انتخاب رشته یک دانشجوی بوکانی نوآوری کرده و به روش نوین برای کسانی که می خواهند به دانشگاه بروند تبلیغ گذاشته است. در زیر عکس این تبلیغ نوآورانه را مشاهده می کنید. اگر فکر می کنید که از زمان انتخاب رشته گذشته و این عکس موضوعیت به روزی ندارد به دلیل آن است که نخواستیم با قرار دادن این عکس در ایام انتخاب رشته به نوعی تبلیغ در تبلیغ شود.
قابل توجه اینکه علاوه بر این که داوطلب تنها با نشستن چند ساعته در جلسه کنکور و تحویل دادن برگه پاسخنامه به صورت کاملاً سفید و دست نخورده می تواند به دانشگاه برود، امکان حضور در دانشگاه دلخواه و رشته دلخواه هم بدون کنکور مهیاست و با این تفاسیر معلوم نیست این همه جنجال تبلیغاتی برای چیست!؟

 

آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس"

لگد به مال دنیا

اگر چه مدتی است خبری از تلفات کیف قاپی در بوکان منتشر نشده است که جا دارد ضمن به جای آوری شکر به درگاه خدا از برادران نیروی خدوم انتظامی و مدیریت جدید آن تقدیر به عمل آید، اما این به معنی ریشه کن شدن این روش درآمدی برای بزهکاران نیست! اما به هر روی مدتی است تب آن فروکش کرده است. در این اثنا هستند کسانی که به مال کسی چشم طمع ندوخته اند گرچه خود از مال دنیا فقط چند سیر دل خوش دارند و چشم امیدی به آینده.

رفتگران از زحمتکش ترین اقشار کارگری هستند. کسانی که در بیشتر ساعات شبانه روز مشغول به کار هستند و خستگی نمی شناسند.
یک رفتگر زحمتکش بوکانی در حین کار در پارک کوی محمدیه یک کیف حاوی 36 میلیون تومان پول و چک پیدا کرد و بدون آن که خدای ناکرده دست و دلش برای آن همه پول بلرزد آن را به صاحبش یک یک میهمان مهابادب بود پس داد. به خاطر این اقدام خیرخواهانه تیتر روزنامه سراسری اعتماد (چهارشنبه 5 شهریور 1393) شد. درود بر شرفت کارگر!

آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس


تحقق یک آرزوی

چهره زیبای شهر بوکان که این روزها که به همت فعالیت شبانه روزی شهرداری بوکان و پرسنل زحمتکشش روز به روز زیباتر می شود به وسیله اصناف آلاینده ای که اصولاً جایی در مبلمان شهری ندارند آلوده شده است. حضور جوشکاران و تعمیرکاران و صد البته نمایشگاه های اتومبیل که دار و ندارشان را در پیاده روها به صف می کنند جلوه بصری نازیبایی خلق کرده است. در این راستا خیلی قلمفرسایی شد و مدت ها به مسئولان وقت شهری بوکان گوشزد کردیم که بوکان هم نیازمند شهرک اصناف آلاینده است. اما گوش شنوایی پیدا نشد. بوکان یکی از معدود شهرهایی است که از این قافله عقب مانده است که در صورت اجرایی شدن این طرح می توان به دورنمای مبلمان شهری بوکان نیز امیدوار بود. مدتی است تابلویی در جاده مواصلاتی بئکان به سقز نصب شده است مه حکایت از اجرای این طرح دارد. البته اگر این تابلو هم مانند تابلو ترمینال بوکان خبرساز نشود و هر شب و بنا به مصلحت عده ای جایی نصب نگردد!!!

آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس

نظر شما چیست؟ نظر خود را در باره هر یک از مباحث طرح شده با ما و سایر شهروندان در میان بگذارید.

بازدید : 53
امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط هر روز آخرین خبر استخدامی را برات اس ام اس میفرستیم در تاریخ 1393/10/9 و 4:10 دقیقه ارسال شده است

سلام وقت بخیر

اگه تمایل داری هر روز آخرین اخبار استخدامی شرکت ، سازمان های دولتی را دریافت کنی

می تونی به لینک زیر جهت فعال سازی بری

http://sms.mida-co.ir/newsletter/6/estekhtam

این نظر توسط دریافت پنل رایگان به همراه خط اختصاصی با پیش شماره 50005 در تاریخ 1393/9/7 و 2:15 دقیقه ارسال شده است

باسلام خدمت شما مدیر عزیز

جهت ثبت نام پنل اس ام اس رایگان با همراه خط اختصاصی با پیش شماره 50005 می توانید به آدرس

http://50005.mida-co.ir

مراجعه نمائید.

منتظر حضور گرمتون هستیم

mida-co.ir

این نظر توسط پیشنهاد یک کسب کار هوشمندانه در تاریخ 1393/8/26 و 1:25 دقیقه ارسال شده است

با سلام خدمت شما

این پیام احتمالا آینده ی تجاری شما را متحول خواهد کرد

شما می توانید با حداقل سرمایه ی اولیه ،

صاحب جامع ترین مرکز فروشگاهی و خدماتی شهرتان شوید

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت WWW.IBP24.ORG مراجعه نمایید

این نظر توسط سامانه پیامک در تاریخ 1393/7/2 و 1:36 دقیقه ارسال شده است

با سلام خدمت شما مدیر محترم
شما می توانید با عضویت در طرح همکاری فروش پنل و خطوط پیامکی از بازدید کننده وبلاک خود درآمد کسب کنید
ابتدا وارد آدرس زیر شوید و مراحل ثبت نام رو کامل نمائید
http://sms.mida-co.ir/hamkar
سپس وارد پنل کاربری شوید و از قسمت شبکه فروش و بازاریابی کد های مربوط به فروش پنل را در سایت خود قراردهید بعد از معرفی هر کاربر به شما 25 درصد سود فروش داده می شود
جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت زیر مراجعه نمائید
mida-co.ir
info@mida-co.ir


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی


قالب وبلاگ